Reklama

Jakość
100%

Nowe opakowania

Reklama

Maść Świerkowa

 

zamov-teraz

 

Szukaj

Ból barku

bolečine v ramenihPodstawową siłą napędową pasa barkowego jest tzw. stożek rotatorów, sktóry składa się z kilku pojedynczych mięśni, działających w różnych kierunkach i jako pewnego rodzaju element ochronny pokrywa i wprawia w ruch staw barkowy. Innymi strukturami tzw. tkanek miękkich w pasie ramiennym, które przyczyniają się do sprawnego i przede wszystkim stabilnego ruchu, są: koperta stawowa, torebki stawowe (bursy) oraz ścięgna mięśni i więzadła. KLIKNIJ - Co pomaga?

Ból barku mieć wiele przyczyn. Często jest wynikiem zmian w stawie lub może być to ból, który przenosi się z innych części ciała (np. z szyi, głowy, narządów klatki piersiowej i jamy brzusznej). Z barku ból może rozprzestrzenić się na ramię.

Dla skutecznego leczenia wymagana jest dokładna diagnoza. Niezależnie od diagnozy, na początku leczenia w większości przypadków pomaga zmiana obciążenia barku. W przypadku uszkodzenia stożka rotatorów, a także w chorobie zwyrodnieniowej stawu barkowego oraz zespołu zamarzniętego barku pomaga zmniejszenie lub całkowite ograniczenie czynności, w których niezbędne jest unoszenie ramion nad głową. Dla pacjentów z niestabilnym barkiem jest niebezpieczne podnoszenie ciężarów, robienie pompek, wioślarstwo, pływanie kajakiem lub rzucanie piłki, czy innych przedmiotów chorą ręką. Podczas choroby stawu AC, konieczne jest ograniczenie podnoszenia ciężarów, gry w golfa i innych czynności, w których chora ręka porusza się w stronę zdrowego barku.

masc-swierkowa-opakowania-naturCo pomaga? Według doświadczeń użytkowników ...

Według doświadczeń użytkowników Maść Świerkowa, dzięki swojemu głębokiemu działaniu, jest bardzo skuteczna w łagodzeniu bólu. Znacznie zmniejsza ból, jednocześnie zmniejszając również stan zapalny. Dla lepszej wydajności Maść Świerkową należy nakładać kilka razy dziennie cienką warstwą i delikatnie wcierać w skórę, dla jeszcze lepszej skuteczności nasmarowane miejsce owinąć bandażem lub folią i pozostawić na noc.

Aby zamówić, kliknij tutaj.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Maści Świerkowej. Naturalny produkt najwyższej jakości.

 

Maść Świerkowa

 

zamow-teraz

 

Bezpieczne zakupy

paypal

 

100% satysfakcja

satysfakcja

 Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze tagi

Facebook

facebook

  • Ogólne Warunki Handlowe

  • Sposób i koszty dostawy