Reklama

Jakość
100%

Nowe opakowania

Reklama

Maść Świerkowa

 

zamov-teraz

 

Szukaj

Ból krzyża

Ból krzyżaBól krzyża występuje okresowo aż u 25% osób w wieku 30 do 50 lat, a jego występowanie zwiększa się z wiekiem. Ból krzyża, który może trwać kilka tygodni lub kilka miesięcy, to najczęściej spotykany ból układu ruchowego. Prawie każdy dorosły odczuł go co najmniej raz w życiu, a co drugi raz w roku. Ból pleców występuje u niektórych w młodym wieku, a u większości w wieku średnim i bardziej dojrzałym.

ULGA W BÓLU?

Sam ból krzyża nie jest chorobą, ale sygnałem, który pomaga lekarzowi ustalić przyczyny. Jest wynikiem szeregu czynników, od urazów do starzenia.

Najczęstsze przyczyny bólu krzyża to zwichnięcia, ucisk włókien nerwowych, uszkodzenia kręgosłupa.

Na wystąpienie bólu w dolnej części pleców wpływają również uszkodzenia z powodu podnoszenia ciężkich przedmiotów lub nagły, nieregularny ruch.Częstą przyczyną bólu krzyża są też stany zapalne.

Istnieje wiele przyczyn bólu pleców, ale głównym powodem jest po prostu nieprawidłowa postawa ciała. Wiele osób już z zasady utrzymuje nieprawidłową postawę, a stojąc przez dłuższy czas, jeszcze ją pogarsza. Ponieważ większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, poprawa stanu rzeczy nie jest łatwa.

Zwykle pierwsze zwiastuny problemów układu ruchowego są przez nas lekceważone i nie zwracamy na nie uwagi, ignorujemy je. Dopiero wtedy, gdy ból staje się silniejszy i bardziej trwały, zaczyna nas irytować. Najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem za pierwszym razem, gdy pojawia się ból. Konieczne jest określenie źródła bólu oraz określenie charakteru i zakresu spowodowanych zmian. Szczególnie ważne jest, aby wykluczyć poważniejsze, bądź ogólnoustrojowe choroby.

Łagodzenie bólu krzyża

masc-swierkowa-opakowania-naturBól można spróbować złagodzić poprzez ogrzewanie lub chłodzenie bolesnych miejsc (kompresy, prysznice), osiągając przy tym efekt krótkoterminowy. Aby uzyskać lepsze i bardziej długotrwałe wyniki, polecamy użyć Maści Świerkowej, której nazwa pochodzi od żywicy świerkowej. Żywica świerka dzięki swoim aktywnym czynnikom łagodzi ból, poprawia elastyczność, jednocześnie zmniejszając stan zapalny. Maść Świerkową należy wcierać (masować) tam, gdzie odczuwany jest ból.

Regularne wcieranie cienkiej warstwy Maści Świerkowej w bolesnym obszarze od dwóch do trzech razy dziennie szybko łagodzi ból pleców, poprawia elastyczność kręgosłupa. Zalecamy, aby przed nałożeniem maści umyć daną część ciała ciepłą wodą, gdyż maść działa skuteczniej na czystej skórze. Dla lepszej skuteczności nasmarowane miejsce owinąć bandażem lub folią.

 
Szybkie zamówienie – Kliknij tutaj!
 

 

Maść Świerkowa

 

zamow-teraz

 

Bezpieczne zakupy

paypal

 

100% satysfakcja

satysfakcja

 Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze tagi

Facebook

facebook

  • Ogólne Warunki Handlowe

  • Sposób i koszty dostawy