Reklama

Jakość
100%

Nowe opakowania

Reklama

Maść Świerkowa

 

zamov-teraz

 

Szukaj

Kiedy stosujemy Maść Świerkową?

Maść Świerkową stosujemy w przypadku:

Maść można stosować do całego ciała. Można nakładać cienką warstwę maści kilka razy dziennie, delikatnie wcierając ją w skórę. Zalecamy, aby przed nałożeniem maści umyć daną część ciała ciepłą wodą, ponieważ maść na czystej skórze działa skuteczniej. Dla lepszej skuteczności Maści Świerkowej nasmarowane miejsce owinąć bandażem lub folią.

 

Reumatyzm

reumatyzmTermin reumatyzm pochodzi z łacińskiego słowa »rheumatismus«, co oznacza, opuchlizna, obrzęk, stan zapalny. Powszechnie spotyka się wiele różnych przekonań związanych z reumatyzmem, często są one błędne. Mówi się, że na chorobę reumatyczną nie ma skutecznego środka czy lekarstwa i można ją tylko łagodzić, co jest z pewnością błędem.

Często dominuje przekonanie, że reumatyzm jest problemem ludzi starszych. Chociaż prawdą jest, że większość chorób reumatycznych została stwierdzona u osób powyżej 40 roku życia, to z powodu tej choroby cierpią także dzieci, młodzież i młodsi dorośli.

Do 20 procent chorób reumatycznych ma charakter zapalny, najczęstszą postacią jest reumatoidalne zapalenie stawów. Reumatoidalne zapalenie stawów jest przewlekłą chorobą układową o charakterze autoimmunologicznym i dotyka głównie stawów. Na początku choroby występuje ból i obrzęk, głównie małych stawów rąk, stóp, nadgarstków i łokci, po obu stronach. Zapalenie może się rozszerzyć na duże stawy (kolana, biodra i kostkę), a rzadziej na odcinek szyjny kręgosłupa.

Przyczyny tej choroby nie są jeszcze w pełni znane. Choroba atakuje stawy, mięśnie, kości, ścięgna i inne części układu ruchowego. Pacjenci cierpią psychicznie i fizycznie, występuje u nich znaczne zmęczenie, są ograniczeni w ruchu i niepełnosprawni (uszkodzenia mięśni, stawów).

CO POMAGA?

Trudne pytanie. Za uproszczoną i uogólnioną nazwą reumatyzmu ukrywa się ponad sto form chorób reumatycznych, które różnią się objawami, przebiegiem i leczeniem, w prawie wszystkich przypadkach występuje ból.

...MAŚĆ ŚWIERKOWA!

masc-swierkowa-opakowania-naturZalecana jest osobom, które od dłuższego czasu skarżą się na dolegliwości stawów i mięśni, jak również tym, które mają sporadyczne problemy ze stawami, spowodowane aktywnością fizyczną. Z doświadczeń użytkowników maść ma pozytywny wpływ na małe i duże stawy. Przy regularnym stosowaniu Maści Świerkowej wyraźnie poprawia się ruchomość stawów. Konieczne jest, aby maść dobrze wsmarować (masaż) w miejscu, gdzie odczuwany jest ból. Maść Świerkową należy stosować od dwóch do trzech razy na dobę oraz dla lepszej skuteczności owinąć nasmarowane miejsce.

satysfakcjaJeśli produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w terminie 14 dni!

Czy wiesz, że Maść Świerkowa jest całkowicie naturalnym produktem, wykonanym ręcznie ? Główny składnik - żywica świerka!

 
Szybkie zamówienie - wypełnij formularz on-line
 

 

Wrastający paznokieć

Wrastający paznokiećWrastające paznokcie to częsty kłopot. Szczególnie narażone są paznokcie na nogach. Powodem wrastających paznokci jest niewłaściwe obcinanie paznokci, zbyt ciasne obuwie i stosowanie niektórych leków (retinoidy).

Paznokieć wrasta do otaczających go tkanek miękkich powodując ból i stan zapalny, a czasem także zakażenie bakteryjne. W cięższych przypadkach dochodzi do nadmiernego wzrostu tkanki miękkiej.Sytuację mogą pogorszyć złe nawyki higieniczne.

Zmiany na paznokciach dłoni i stóp mogą być oznaką dużo poważniejszych problemów zdrowotnych lub braku niektórych witamin i minerałów.

W praktyce wrośnięty paznokieć poddaje się operacji chirurgicznej, często jednak problem powraca, a sam zabieg jest bardzo bolesny!!!

Jak można złagodzić dolegliwości wrastających paznokci? Stosując rekomendowaną przez nas maść ...

Wiele badań naukowych, które zostały przeprowadzone w Finlandii wykazało, że żywica świerka posiada liczne właściwości lecznicze, zwłaszcza przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Zaleca się, aby:

  • Części ciała, na które nakładamy maść umyć ciepłą wodą i
  • dobrze wysuszyć, bo maść skuteczniej działa na oczyszczonej skórze.
  • Maść nakładać 3x dziennie. Jeśli to możliwe, owinąć bandażem.

Agencja Zdrowego Stylu Życia w przypadku wystąpienia grzybicy na paznokciach zaleca regularne stosowanie Maści Świerkowej. Przy regularnym stosowaniu Maści Świerkowej Twoje paznokcie staną się piękniejsze.

 

 

masc-swierkowa-close-natur

.

Łatwe zamawianie

Satysfakcja gwarantowana

 
Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Maści Świerkowej. Naturalny produkt najwyższej jakości.
 

 

Ból barku

bolečine v ramenihPodstawową siłą napędową pasa barkowego jest tzw. stożek rotatorów, sktóry składa się z kilku pojedynczych mięśni, działających w różnych kierunkach i jako pewnego rodzaju element ochronny pokrywa i wprawia w ruch staw barkowy. Innymi strukturami tzw. tkanek miękkich w pasie ramiennym, które przyczyniają się do sprawnego i przede wszystkim stabilnego ruchu, są: koperta stawowa, torebki stawowe (bursy) oraz ścięgna mięśni i więzadła. KLIKNIJ - Co pomaga?

Ból barku mieć wiele przyczyn. Często jest wynikiem zmian w stawie lub może być to ból, który przenosi się z innych części ciała (np. z szyi, głowy, narządów klatki piersiowej i jamy brzusznej). Z barku ból może rozprzestrzenić się na ramię.

Dla skutecznego leczenia wymagana jest dokładna diagnoza. Niezależnie od diagnozy, na początku leczenia w większości przypadków pomaga zmiana obciążenia barku. W przypadku uszkodzenia stożka rotatorów, a także w chorobie zwyrodnieniowej stawu barkowego oraz zespołu zamarzniętego barku pomaga zmniejszenie lub całkowite ograniczenie czynności, w których niezbędne jest unoszenie ramion nad głową. Dla pacjentów z niestabilnym barkiem jest niebezpieczne podnoszenie ciężarów, robienie pompek, wioślarstwo, pływanie kajakiem lub rzucanie piłki, czy innych przedmiotów chorą ręką. Podczas choroby stawu AC, konieczne jest ograniczenie podnoszenia ciężarów, gry w golfa i innych czynności, w których chora ręka porusza się w stronę zdrowego barku.

masc-swierkowa-opakowania-naturCo pomaga? Według doświadczeń użytkowników ...

Według doświadczeń użytkowników Maść Świerkowa, dzięki swojemu głębokiemu działaniu, jest bardzo skuteczna w łagodzeniu bólu. Znacznie zmniejsza ból, jednocześnie zmniejszając również stan zapalny. Dla lepszej wydajności Maść Świerkową należy nakładać kilka razy dziennie cienką warstwą i delikatnie wcierać w skórę, dla jeszcze lepszej skuteczności nasmarowane miejsce owinąć bandażem lub folią i pozostawić na noc.

Aby zamówić, kliknij tutaj.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Maści Świerkowej. Naturalny produkt najwyższej jakości.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Maść Świerkowa

 

zamow-teraz

 

Bezpieczne zakupy

paypal

 

100% satysfakcja

satysfakcja

 Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze tagi

Facebook

facebook

  • Ogólne Warunki Handlowe

  • Sposób i koszty dostawy