Reklama

Jakość
100%

Nowe opakowania

Reklama

Maść Świerkowa

 

zamov-teraz

 

Szukaj

Ceny:

Ceny obowiązują w chwili złożenia zamówienia i nie mają z góry określonego okresu ważności

Proces zakupu

  1. W formularzu online wpisz dane kontaktowe
  2. Wybierz ilość.
  3. Złóż zamówienie, wybierając sposób płatności.

Kupujący ma prawo w ciągu 24 godzin anulować zamówienie wysyłając wiadomość na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  z informacją, które zamówienie chce anulować.

Zamówione produkty dostawca wysyła tego samego lub następnego dnia, najpóźniej w ciągu 8 dni roboczych.

W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny w magazynie, dostawca powiadamia nabywcę.

Sposób płatności

  • gotówką za pobraniem (COD - w momencie dostawy listonosza).
  • płatność z góry przez konto PayPal.
  • płatność z góry kartą kredytową (Mastercard, Visa, Diners, itp).

W przypadku problemów z płatnościami można się skontaktować z: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sposób i koszty dostawy

Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

  • W przypadku płatności za pobraniem (dostawa listonosza) zostaną doliczone koszty wysyłki, pakowania i opakowania w kwocie 20,00 PLN.
  • W przypadku płatności z góry kartą kredytową lub PayPal koszt nadania przesyłki wraz z pakowaniem i opakowaniem wynosi 13,00 PLN.

Kontrahentem dostarczającym przesyłki jest GLS, z tym, że dostawca zastrzega sobie prawo wyboru innej służby dostawczej, jeżeli umożliwi to skuteczniejsze wypełnienie zamówienia.

Reklamacje

W przypadku uszkodzenia przesyłki w trakcie dostarczania, prosimy o poinformowanie nas na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i dokonamy bezpłatnej zamiany produktu.

W innych przypadkach klient powinien przekazać reklamację przez: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pisemnie pod adresem sprzedawcy. Sprzedawca w ciągu pięciu dni roboczych potwierdzi, że otrzymał reklamację i poinformuje klienta o tym, jak długo potrwa jej rozwiązywanie oraz na bieżąco informował będzie klienta o postępowaniu.

Prawo do odstąpienia od zakupu i zwrot towaru

Nabywca ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez żadnego odszkodowania w terminie trzydziestu (30) dni. Jednakże kupujący zobowiązany jest zapłacić koszty poniesione przy zwrocie przedmiotu zakupu. O zamiarze zwrócenia towaru kupujący musi pisemnie zawiadomić sprzedawcę w terminie 14 dni od otrzymania towaru na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a towar zwrócić w terminie kolejnych 30 dni. Towar musi być nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. W celu odzyskania pieniędzy, kupujący musi podać nr swojego konta bankowego, na które powinny zostać przelane pieniądze.

Zamówienie lub umowa na odległość

Elektronicznie złożone zamówienie lub umowa na odległość przechowywana jest w siedzibie firmy. Na życzenie, możemy wysłać ją na e-mail. Wniosek prosimy złożyć na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Polityka prywatności i ochrona danych

Sprzedawca zobowiązuje się, że z danymi użytkowników będzie postępował uważnie i zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane te będą wykorzystane wyłącznie w celu dostarczenia zakupionych towarów, przesyłania materiałów informacyjnych, faktur i pozostałej niezbędnej komunikacji.

Dane użytkownika w żadnym przypadku nie będą przekazywane osobom trzecim.

Pomoc

Usługodawca udziela użytkownikom wsparcia i pomocy poprzez adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny pracy: w dni robocze w godzinach od 9 do 16.

Stroną www.masc-swierkowa.com zarządza:

Agencja Zdrowego Stylu Życia – AZZS d. o.o. Kogojeva 1, Ljubljana, Słowenia Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Okręgowym w Lublanie pod nr SRG 2012/2926 z dnia 19.01.2012. Numer REGON: 6098185000 NIP: SI83121307

Jesteśmy podatnikiem VAT.

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Postanowienia końcowe

Zatwierdzając zamówienie kupujący potwierdza, że zapoznał się z ogólnymi warunkami handlowymi strony internetowej: www.masc-swierkowa.com
Życzymy wiele zdrowia! 

 

Maść Świerkowa

 

zamow-teraz

 

Bezpieczne zakupy

paypal

 

100% satysfakcja

satysfakcja

 Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze tagi

Facebook

facebook

  • Ogólne Warunki Handlowe

  • Sposób i koszty dostawy